,  Imieniny:»

»


Aktualności Konkursy Imprezy Przeczytaj >>> Polecane
książki
Przyjazne
linki

"Jesień z książką"
  W dniach 17 i 18 listopada br. w bibliotece Zespołu zorganizowana została wystawa nowości książkowych pt.: "Jesień z książką" zakupionych z funduszy MEN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Zwiedzający, uczniowie jak i nauczyciele mieli możliwość zapoznania się z bestsellerami na rynku księgarskim w zakresie m.in.: fantastyki, sensacji, psychologii czy literatury młodzieżowej. Wystawę odwiedziło ponad sto osób. Wszyscy zainteresowani rezerwowali sobie pozycje, które chcieliby przeczytać w najbliższej przyszłości, a opuszczając bibliotekę częstowali się smacznymi jabłkami.
Pojawiła się nadzieja, że część czytelników pokocha czytanie książek.

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!....tutaj

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
  W dniu 27 paĽdziernika br. o godz. 13. 00 w Bibliotece Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, odbył się uroczysty apel poświęcony Międzynarodowemu ¦więtu Bibliotek Szkolnych. Honorowymi gośćmi byli dyrektorzy: p. J. Karnath, p. I. Łepkowska , p. M. Miś, jak również nauczyciele i pracownicy Zespołu. Uczniów reprezentowali gospodarze poszczególnych klas. Podczas apelu występowali artyści - czytelnicy, a także nauczyciele: p. T. Masztalerz i ks. S. Fyda. Całość była przeplatana wierszami, humorystycznymi scenkami z życia biblioteki, a także fragmentami muzyki poważnej. Podczas apelu ogłoszono wyniki trzech konkursów zorganizowanych z okazji ¦więta Biblioteki. Laureatów oraz wyróżnionych nagrodzono dyplomami i nagrodami, których sponsorem było Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim. Na zakończenie uroczystości , goście i zebrani uczestnicy otrzymali gadżety czytelnicze i słodki poczęstunek.

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!....tutaj